Polski English

Opinie klientów

Współpraca z firmą Simlution to dla nas czysta przyjemność. Bardzo dobry i szybki kontakt. Sposób przygotowywania i wykonywania modyfikacji na profesjonalnym poziomie. Firma Simlution jest gwarantem dobrej, solidnej i terminowo wykonywanej pracy. Polecamy Simlution, to godny zaufania partner!
MasterOs.net, Remigiusz Ciupek, Polska
Do mojej wersji Quick.Cart'a musiałem dodać specjalne funkcje. Jako że jestem grafikiem a nie programistą, poprosiłem Simlution o zrobienie modyfikacji. Na moje maile odpowiadali bardzo szybko doskonałym angielskim i sprawiali wrażenie bardzo profesjonalnych, ceny były uczciwe, więc zleciłem im to zadanie. Mogę powiedzieć, że współpraca była bardzo przyjemna. Zrobili dokładnie to, o co prosiłem, a dodatki, które wykonali, działają doskonale. Szczerze polecam Simolution jako profesjonalnego partnera w pracy programistycznej i dziękuję im bardzo za świetnie wykonaną robotę!
GlanzShirt.de, Robert Markus, Niemcy
Skorzystałem z pomocy Simlution ponieważ potrzebowałem modyfikacji skryptu Quick.Cart.Ext. Kontakt z Panami z Simlution jest absolutnie wzorowy. Podczas wymiany maili dało się odczuć, że dbają o klienta (nawet tego tylko"potencjalnego"). Dodatek został wykonany dokładnie według moich wytycznych. Wszelkie pożądane przeze mnie zmiany były wprowadzane praktycznie natychmiast. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Simlution każdemu!
Butikshowroomonline.pl, Polska
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy programistycznej z firmą Simlution, która wsparła nas przy pracach nad dostosowaniem sklepu. Zlecenie zostało wykonane fachowo, terminowo i w przystępnej cenie. Polecamy serdecznie Simlution do prac programistycznych nad wszelakiej maści stronami (w owym przypadku silnik OpenSolution).
Komputron.net, Polska
Od dłuższego czasu współpracuję z firmą "Simlution", jestem zadowolona z usług tej firmy. Firma terminowo wywiązuje się z przyjętych zobowiązań. Ceny bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm z tej branży. Polecam firmę "Simlution" jako wiarygodnego partnera.
Meblowybutik.pl, Bogusława Kowala, Polska
Potrzebowaliśmy kilku poprawek, które usprawnią działanie sklepu w naszej branży. Kontakt z Simlution był strzałem w dziesiątkę, ze względu na dobry kontakt, elastyczność w podejściu do problemu oraz dodatkowe uwagi, które otrzymaliśmy, a pomogły one wdrożyć modyfikacje o lepszej funkcjonalności. Wykonane poprawki do systemu Quick.Cart zostały wykonane szybko, więc na pewno wrócimy.
Krainapupila.pl, Polska
Używamy Quick.Cart przez prawie 8 lat na www.viphediye.com. Kilka miesięcy temy zdecydowaliśmy się odnowić naszą stronę, zdecydowaliśmy się na Quick.Cart.Ext. Zaczęliśmy także szukać profesjonalnych usług dla naszej strony. Simlution wykonali świetną pracę, pomogli nam zbudować idealną stronę, zdecydowanie polecam Simlution do poważnych projektów.
Viphediye.com, Istanbul, Turcja
Od 2005 roku projektuję strony oparte o systemy Quick.Cms i Quick.Cart. Bardzo pomocna w moich działaniach jest współpraca z programistami Simlution. Cenię ich profesjonalizm i szybkość działania. W wielu przypadkach zamiast kombinować samenu "co by tu zepsuć", zlecam zrobienie modyfikacji firmie Simlution. Polecam!
StudioStrona.pl, Zbigniew Sztandera, Polska
Od lat projektuję i uruchamiam strony i sklepy internetowe w oparciu o skrypty Quick.Cms i Quick.Cart. Realizacja pomysłów moich klientów często wymaga skomplikowanych prac programistycznych, które zlecam ekipie Simlution. Wywiązują się oni z powierzonych zadań / modyfikacji terminowo, fachowo i za rozsądną cenę :-) Szczerze polecam!
Grabek.net, Jakub Grabowski, Polska
Simlution to firma rozwiązująca problemy szybko i efektywnie. Rozwiązania (modyfikacje programistyczne) oferowane przez zespół Simlution opierają się zawsze o użyteczność i funkcjonalność. Krótko mówiąc - wzorowa firma!
Werbeartikeldrucken.de, Paul Smithers, Niemcy
Dziękuję firmie Simlution za wzorową współpracę. Bardzo dobry kontakt oraz fachowa pomoc świadczą o profesjonalizmie firmy. Gorąco polecam!
Czyzkowski.net, Robert Czyżkowski
Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą Simlution. Współpracowaliśmy przy kilku projektach. Ich prace programistyczne były wykonane profesjonalnie i szybko. Kontakt był bardzo dobry i na wszelkie nasze uwagi i sugestie była szybka i satysfakcjonująca odpowiedź. Polecam wszystkim usługi tej firmy.
Verakom.pl, Dariusz Wójcik
Wdrożenie strony lub sklepy internetowego w oparciu o skrypty Quick.Cms i Quick.Cart czasem wymaga nietypowych rozwiązań programistycznych. Zadanie modyfikacji programistycznej najlepiej powierzyć ekipie Simlution. Współpraca z nimi zapewnia najlepsze i najszybsze rozwiązanie więc pozwala zaoszczędzić czas.
Projektgraficzny.com, Artur Adamski