Polski English

Modyfikacje Quick.Cart i Quick.Cms

Przedstawiamy wybrane usługi, które wykonaliśmy z listy ponad 50 różnych modyfikacji. Wiele z nich wdrożyliśmy kilkukrotnie dla różnych stron i sklepów.

Dodanie możliwości załączania pliku w formularzu kontaktowym
Dołączanie plików do emailaKlient wykonuje audyty prawne regulaminów i chciał udostępnić możliwość, przesyłania przez formularz kontaktowy dokumenów w formacie pdf/doc/odt.

Rozwiązanie warte wdrożenia dla osób prowadzących agencje reklamowe, kancelarie prawnicze itp.
Integracja z zewnętrznymi systemami np. Sendit.pl
Integracje ze zewnętrznymi systemamiPosiadamy doświadczenie z integracjami z zewnętrznymi systemami m.in. Sendit.pl, E-nadawca, Action, wFirma.pl. Integracja wymaga sporej znajomości działania skryptów OpenSolution i protokołów służących do komunikacji z zewnętrznymi systemami.
Porównywanie produktów według cech
Porównywanie produktów wg cechFunkcjonalność umożliwia porównywanie produktów według wpisanych cech w Quick.Cart.Ext. Przydatna opcja dla sklepów, które zawierają produkty z różnymi parametrami, wtedy ta funkcja może znacznie ułatwić przeglądanie sklepu klientom.
Prezentacja produktu w postaci zakładek
Dane produktu w postaci zakładekMożliwość prezentacji szczegółowych informacji o produkcie w postaci zakładek. Zwiększa to czytelność prezentacji produktu zwłaszcza jeśli posiada on wiele informacji i klient zmuszony byłby przewijać stronę, aby zobaczyć wszystko.
Wyszukiwanie produktów wg wybranych kryterii
Wyszukiwanie produktów wg cechOpcja, która umożliwia wyszukiwanie produktów wg wybranych danych technicznych. Bardzo przydatna funkcjonalność, gdy produktów w sklepie jest kilkaset lub posiadają cechy wspólne, które różnią się jedynie szczegółami.
Moduł systematycznej kopii zapasowej
Systematyczna kopia zapasowaFirma hostingowa wykonuje kopie zapasowe strony raz w tygodniu. Klient chciał czuć się pewnie i chciał posiadać dostęp do codziennej kopii bazy danych zamówień itp. Wykonaliśmy skrypt, który w oparciu o program CRON archiwizuje bazę danych do pliku i umieszcza ją na serwerze raz na dobę. Klient nie musi więc wykonywać kopii zapasowej ręcznie.

Rozwiązanie zalecane dla sklepów z dużą bazą produktów lub zamówień!

Eksport zamówień w formacie HTML
Eksport zamówień do HTMLKlient chciał uzyskać możliwość eksportu wybranych zamówień do pliku w formacie HTML. Celem modyfikacji było wygenerowanie listy wybranych zamówień wraz z danymi klientów i produktami, a następnie wydruku tej listy w postaci czytelnej tabelki.
Podział bazy zamówień na lata
Optymalizacja bazy zamówieńKlient posiadał ponad 12 000 zamówień co powodowało spowolnienie działania panelu administracyjnego. Podzieliliśmy bazę zamówień na części wg lat. Klient może więc przeglądać zamówienia z wybranego roku, a panel administracyjny przyśpieszył dwukrotnie! Znacznie spadło także prawdopodobieństwo uszkodzenia bazy zamówień.

Przy okazji gratulujemy klientowi udanego biznesu i tylu zamówień!

Optymalizacja formularzy w panelu administracyjnym
Formularz w panelu administracyjnym spowalnia, gdy baza danych produktów / stron / zdjęć składa się z kilku tysięcy pozycji. Wykonujemy różnego rodzaju modyfikacje, dostosowane do wersji skryptu i ilości danych w bazie, które często kilkukrotnie przyśpieszają ogólne działanie strony i minimalizują ryzyko uszkodzenia tak dużej bazy danych!